X
X
Back to the top

Tel: +48 530 933 786

Mail: sklep@kreatywnywarsztat.pl

Wysyłka, koszty i czas dostawy

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia jest indywidualny dla każdego produktu i jest podany na stronie z daną ofertą, np. dla naklejek suchościeralnych oraz naklejek kredowych ten czas wynosi do 2 dni roboczych, a dla tablic magnetycznych średnio wynosi 10-14 dni roboczych.

Zapytacie czemu tak długo? Otóż każdy produkt przygotowywany jest indywidualnie dla Klienta. Wycinany, następnie obrabiany i malowany kilkukrotnie dla uzyskania super efektu – jeśli jest taka potrzeba. Na ten efekt warto czekać.

Po wykonaniu produktu, zamówienie zostaje odpowiednio spakowane i wysłane. W przypadku modyfikacji produktów czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie z klientem. W szczególnych przypadkach jest możliwość wykonania zamówienia w przyspieszonym terminie jednak wtedy wymagany jest wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wysyłka
Opłata za przesyłkę zamówionych przedmiotów jest definiowana indywidualnie dla każdego produktu ze względu na stopień skomplikowania i gabaryty. Poniżej zostały przedstawione zakresy kosztów wysyłki. Niektóre przedmioty ze względu na duże gabaryty są wysyłane tylko za pośrednictwem prywatnych przewoźników świadczących usługi kurierskie. Koszty dostawy:

  • Kurier mniejsze gabaryty (DPD, Pocztex48): od 14zł do 35zł – np. niektóre ozdoby
  • Kurier duże gabaryty (DPD): 35zł – np. mapy, wieszaki
  • Kurier ogromne gabaryty (prywatny przewoźnik): od 70zł – np. przedmioty których jeden bok jest większy niż 210cm

Po etapie realizacji projektu produkty są starannie pakowane w folie ochronną oraz karton w celu maksymalnego zabezpieczenia przesyłki przed uszkodzeniem.

Istnieje możliwość wysyłki przedmiotu za granicę, po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu.

Metody płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia prosimy o wpłatę określonej kwoty na nasze konto bankowe, po zaksięgowaniu przelewu zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Kreatywny Warsztat Sp. z o.o.

Al. Bolesława Krzywoustego 4/1

40-870 Katowice

Konta bankowe:

  • Bank Millennium: 47 1160 2202 0000 0003 6636 7988

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

Szybkie płatności online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU.

© 2021 Kreatywny Warsztat - All Rights Reserved