Slide toggle

Witamy w Kreatywnym Warsztacie!

Kreatywny Warsztat oferuje ręcznie tworzone dekoracje ścienne, wykonywane z gotowych wzorów bądź na specjalne zamówienie.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lub inspiracjom klienta.

Masz pytanie?

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00 +48 530 933 786 kontakt@kreatywnywarsztat.pl

O nas

Kreatywnie

Kreatywny Warsztat oferuje ręcznie tworzone dekoracje ścienne, wykonywane z gotowych wzorów bądź na specjalne zamówienie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lub inspiracjom klienta.
Czym różnią się nasze ozdoby od zwykłych naklejek na ścianę?

Przede wszystkim – dają diametralnie różny efekt zdobniczy. Dzięki temu, że odstają od ściany, pozwalają wykorzystać cień padający z poszczególnych elementów wzoru.

Nasze zestawy nadają się także do rozmaitych aranżacji z oświetleniem. Podświetlenie ozdoby od dołu lub po bokach spotęguje wizualny efekt, a tym samym wzbogaci wystrój pomieszczenia o klimatyczną dekorację ścienną.

Pokażemy Wam, jak w łatwy sposób nadać swoim mieszkaniom indywidualnego klimatu. Nasze ozdoby doskonale sprawdzą się także w roli prezentu lub dekoracji przestrzeni biurowych.

Przeglądajcie nasz profil w poszukiwaniu inspiracji dla Waszych wnętrz. Zachęcamy do kreatywnego namysłu i zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pomysł na swoją własną ozdobę? Napisz do nas, a postaramy się go wykonać specjalnie dla Ciebie!

Rękodzieło
Nasze inspiracje czerpiemy z otaczającego nas świata, ale najlepszymi doradcami są nasze dzieci 🙂
Materiały
Używamy tylko spradzonych materiałów od zaprzyjaźnionych dostawców – dzięki temu wspieramy lokalne firmy.
Jakość
Do każdego zamówienia podchodzimy z największą starannością – staramy się by obie strony były zadowolone 🙂

Co robimy?

Zajmujemy się tworzeniem elementów wystroju wnętrza – każdego wnętrza.

Przygotujemy produkt wg Twojego wzoru lub na podstawie naszych szablonów. Profesjonalnie pomalujemy na kolor który wybierzesz – tak, możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL. Zadbamy o każdy szczegół projektu tak by każda ze stron była zadowolona z ostatecznej realizacji. Nie znalazłeś materiału lub projektu który odpowiada Twojej koncepcji? Nie przejmuj się i napisz do nas – znajdziemy to czego szukasz i postaramy się zrealizować ten projekt.

show