Tablice Magnetyczne

Tablice magnetyczne

Przedstawiamy praktyczny i funkcjonalny element wnętrza, jakim są tablice magnetyczne. Są one wykonane z wytrzymałej, drewnopochodnej płyty MDF o grubości, aż 8 mm. Mocowanie tablicy jest szybkie i nieinwazyjnie dzięki zastosowaniu dołączonej do zestawu taśmy dwustronnej. Wierzchnia strona tablicy jest pokryta wysokiej jakości farbą tablicowo-magnetyczną. To nowoczesne rozwiązanie sprawia, że po tablicy można swobodnie pisać kredą lub przypinać magnesy. Tablice są dostępne w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach.

Typowe zastosowanie tablic magnetycznych

Tablice magnetyczne mają szerokie spektrum zastosowania we wnętrzach. Może stanowić nieodłączny element niemal każdego pomieszczenia. Posiadamy niemal nieograniczone możliwości co do wykroju odpowiedniego kształtu lub koloru, więc każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do wystroju.
Tablica w kuchni sprawdzi się jako stabilny zbiór przepisów. Ale może stać się notatnik z listą bieżących spraw lub na przykład listą zakupów. Każdy domownik będzie mógł dopisać ważne rzeczy, który są do załatwienia lub do zakupu. Jeśli dodatkowo tablice do kuchni w ciekawym kształcie np. filiżanki albo garnuszka to dodatkowo zyskamy unikalny, designerski element, który będzie cieszył nasze oko i budził podziw gości.
Wybierając tablicę magnetyczną do salonu najlepiej kierować się tematyką i kolorystyką pomieszczenia. Najczęściej tablice w tym miejscu mają funkcję dekoracyjną, dlatego najlepiej wybrać oryginalny kształt i kolor, który podkreśli klimat wnętrza. Dobrze sprawdzi się Mapa Polski lub Mapa Świata. Można na niej zaznaczać miejsca, które odwiedziliśmy z bliskimi. Codziennie będą nam przypominać sielskie chwile, kiedy swobodnie można było podróżować.

Tablica magnetyczna w pokoju dziecka

W pokoju dziecka tablica magnetyczna będzie bardzo kreatywną częścią wnętrza. Warto wybrać kształt ulubionej postaci z bajki lub czegoś, co dziecko (np.cukierki). W przypadku pokoju dziecięcego dobrze jest umieścić tablice na wysokości dobranej do wzrostu dziecka. Pozwólmy mu na zawieszanie na niej swoich własnoręcznie robionych obrazków, doczepianie mini dekoracji czy zdjęć rodziny i ulubionych zwierzątek. Można wykorzystać tablice do nauki czytania i pisania. Przy okazji można wspólnie przygotować ozdobne magnesy. Należy trochę kolorowego papieru lub wydruki różnych postaci dokładnie powycinać i przykleić do tektury, a następnie do magnesu. Na pewno tablica nie znudzi się szybko dzieciom i pokochają jej możliwości. Można także użyć tablicy jako skutecznego środka wychowawczego i motywującego do nauki. Niech na niej zawiśnie rzecz, którą nasze dziecko bardzo pragnie otrzymać, oczywiście za dobre zachowanie i wyniki w szkole. Patrząc codziennie na coś, czego bardzo chcemy, jesteśmy w stanie być bardziej zmobilizowani do osiągnięcia celu. Psychologie twierdzą, że taka metoda jest bardzo skuteczna w motywowaniu do dobrych zachowań u dzieci.
Tablica magnetyczna jest bardzo przydatną ozdobą. Warto kupić ją sobie lub jako prezent najbliższym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4