Samoprzylepne Tablice Kredowe

 Samoprzylepne Tablice kredowe

Ozdobne tablice kredowe z oferty mają formę naklejek. Płaska powierzchnia sprawia, że można je przyczepić do ściany, szafy lub lodówki. Dostępne wzory są uniwersalne – wkomponują się w wystrój pokojów dziecięcych, salonów oraz biur. Wycięta z folii suchościeralnej tablica kredowa posiada dobrze odwzorowany kształt, którego wielkość można dostosować indywidualnie. To sposób na szybką i efektowną dekorację mieszkania!

Tablice kredowe na ścianę, lodówkę lub szafę

Naklejki kredowe z naszej oferty to praktyczna ozdoba wnętrza. Ścieralna powłoka pozwala, by można było na niej zapisywać krótkie notatki. Wystarczy użyć kredy lub pisaka kredowego, a na powierzchni tablicy pojawi się dowolny, łatwo usuwalny ślad. Kreatywny Warsztat proponuje duży wybór kształtów. Wśród dostępnych produktów można znaleźć:
• naklejki w kształcie mapy Polski lub Świata,
• tablice z motywem owoców m.in. ananasa lub truskawki,
• wzory z dinozaurami i zwierzątkami,
• odbicie domu, gór, gwiazdy lub dłoni,
• tablica w kształcie nadwozia samochodu,
• rakiety i roboty,
• motyw puzzla, głowy renifera lub parasolki.

W zależności od wybranego wzoru tablica kredowa na ścianę dobrze wyglądać będzie w pokoju dziecięcym, w kuchni, czy salonie. Można ją przyczepić do każdej powierzchni płaskiej, a mając chęć na zmianę dekoracji – delikatnie oderwać.

Tablica kredowa jako efektowna dekoracja mieszkania

Tablice kredowe mają ciemny kolor, a ostre, wycięte ploterem kształty ładnie odznaczają się na ścianie lub szafie. Folia suchościeralna nie pochłania wilgoci i chroni strukturę naklejki przed zarysowaniami. Montaż jest intuicyjny, a samoprzylepna powłoka nie wymaga dokupowania dodatkowych narzędzi do przyklejenia naklejki. W zależności od wzoru do wyboru jest kilka rozmiarów finalnego produktu.
Dostępna w ofercie, dowolna tablica kredowa dla dzieci jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy przetrzeć ją ścierką lub gąbką, a powłoka ponownie gotowa będzie do użycia. Do każdej naklejki zamówionej w Kreatywnym Warsztacie dołączane jest gratisowe opakowanie kolorowej kredy.

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników