Plakaty

Drukowane plakaty

Drukowane plakaty to zdecydowanie ciekawsza alternatywa dla
tradycyjnych rozwiązań. Niezależnie od tego, jaki projekt wybierzesz, Twoi domownicy i goście z pewnością będą zachwyceni!

Drukowany plakat mapa

Plakat mapa to niezwykle interesujący pomysł na przedstawienie
klasycznych planów i map w zupełnie nowy sposób. Unikalny sposób ich przedstawienia dodatkowo pogłębia walory estetyczne tego projektu. Dzięki temu nie w sposób przejść obok niego obojętnie. Obecnie mocno w trendach są niebanalne rozwiązania dla ciekawych plakatów i obrazów umieszczanych na ścianach czy w innych miejscach. Drukowany plakat mapa to jedno z topowych rozwiązań m.in. do biura.

Plakaty miasta w domu lub biurze

Plakaty miasta to dobry sposób na urozmaicenie swojej przestrzeni domowej jak i biznesowej. To świetne rozwiązanie dekoracyjne, mające również edukacyjne aspekty. To plakaty wykonane w najwyższej jakości druku w połączeniu z papierem klasy premium. Dzięki czemu otrzymujesz niezwykłej klasy efekt idealny do zastosowania w każdym miejscu. Dobrze sprawdzi się jednakowo jako dekoracja ścienna, ale także jako obraz postawiony na biurku lub szafce gdzie również będzie przyciągać spojrzenia. Przyjemne dla oka kolory dobrze wpasują się w każdy wystrój. Poprzez zastosowane kontrasty nasze mapy są niezwykle przejrzyste i czytelne. Ten dodatkowy walor zdecydowanie przeważa nad standardowymi rozwiązaniami
w postaci klasycznych map i planów miast.

Indywidualny drukowany plakat

Poszukując inspirujących dekoracji dla swojego wnętrza, wybierz nasze kreatywne pomysły na nieszablonowe kreacje. Możesz wybrać nasze rozwiązanie bądź zdać się na w pełni indywidualny projekt, dzięki czemu możesz doskonale dopasować plan do swoich własnych oczekiwań. Plakat mapa to zawsze dobre rozwiązanie, które sprawdzi się w praktycznie każdym miejscu, zarówno w przytulnym salonie jak i często odwiedzanej kuchni, czy też we własnym pokoju. Dobrze zaprezentuje się także jako przyciągająca oko dekoracja w Twoim biurze czy innym miejscu pracy. Jej odpowiedni wygląd doskonale odnajdzie się w wielu miejscach, niezależnie od zastosowania będzie wyglądał z odpowiednią klasą. Dzięki temu Ty zyskujesz pełną dowolność do właściwej aranżacji tego projektu.

Wyświetlanie 1–12 z 132 wyników