X
X
Back to the top

Tel: +48 530 933 786

Mail: sklep@kreatywnywarsztat.pl

Często zadawane pytania


Czy ozdoby mogą być w dowolnym kolorze?

Domyślnym kolorem dla map na ścianę jest kolor czarny – wynika to z tego, że mapy pokrywane są na końcu farbą tablicową (czyli taką po której można pisać kredą). Oczywiście mapa może być wykończona na inny kolor – w tym celu przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami, wycenimy dokładnie Twój projekt. Wszystkie nasze produkty możemy pomalować zgodnie z wzornikiem RAL lub NCS. Pamiętaj, że kolor na monitorze możne się delikatnie różnic od koloru na produkcie.

Reasumując – czy to wieszak w kształcie drzewa, czy to magnetyczna mapa na ścianę, czy też inny produkt z naszej oferty – wszystko może być pomalowane według Twoich potrzeb. Dostarczaliśmy już mapy które były szare, białe, brązowe. A także malowaliśmy drzewa (wieszaki) na białe, czerwone, żółte czy nawet pomarańczowe.

Czy można zamówić dowolny rozmiar?

Oczywiście, że tak! Nasze produkty które mamy w ofercie w sklepie to są przygotowane przez nas propozycje. Potrzebujesz mapę świata która będzie miała 400 metry szerokości? Nie ma sprawy – takie realizacje już robiliśmy 🙂

Potrzebujesz wieszak w kształcie drzewa o mniejszej lub większej szerokości? Nie ma sprawy!

Jedynym problemem może się okazać transport, aczkolwiek i na to mamy rozwiązanie 🙂

Jaki jest czas oczekiwania na ozdobę?

10 dni roboczych – szybkie pytanie szybka odpowiedź 🙂

Każdy nasz produkt wykonujemy na zamówienie dla Ciebie. Pierwszy jest projekt, później starannie ręcznie wycinamy przygotowany projekt z zamówionego materiału. Następnym etapem jest szlifowanie, by powierzchnia i krawędzie były gładkie. Po tym, przychodzi czas na kilka warstw farby. Między każdą warstwą musimy odczekać jedną dobę. Na koniec pakujemy wszystko i wysyłam do Ciebie kurierem DPD.

Czasem w naprawdę wyjątkowych sytuacjach możemy dostarczyć produkt wcześniej – ale o takim fakcie potrzebujemy wiedzieć wcześniej, by się odpowiednio przygotować.

Czy istnieje możliwość wysłania paczki innym kurierem?

Korzystamy głównie z przesyłek firmy DPD. Jeżeli jednak zależy Ci na innej firmie – to oczywiście jest taka możliwość. Dodaj informacje o tym w dodatkowych uwagach podczas składania zamówienia.

Wyjątkiem są przesyłki które są traktowane jako wielkogabarytowe – wtedy musimy się posiłkować prywatnymi spedycjami, ale dzięki temu na przykład jesteśmy wstanie dostarczyć mapę która ma aż 450 cm szerokości 🙂

Czy istnieje pełna dowolność kształtu ozdoby?

Istnieje pełna dowolność jeżeli chodzi o wzory, ograniczenia jedynie mogą wynikać ze względów technologicznych jednak żeby to ocenić – musimy najpierw zobaczyć wzór. Lubimy podejmować wyzwania dlatego jeżeli masz pomysł na unikatowy wzór, skontaktuj się z nami i spróbujemy go dla Ciebie wykonać.

Czy jest możliwość wykonania ozdoby z płyty o innej grubości niż 8mm?

Oczywiście! Na specjalne zamówienie wzór może być wycięty z płyty o grubości: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 18mm, 19mm, 22mm, 25mm, 28mm, 30mm lub 38mm;

Czy wzory mogą być wycinane z innego materiału niż płyta MDF?

Oczywiście jest taka możliwość, ozdoby mogą być wykonane np. z płyty PCV spienionej, dibondu, styroduru bądź też z innej płyty np. meblowej lub litego drewna.

Czy zamówienie można odebrać osobiście?

Tak, można się umówić u nas w pracowni – w Trzebini, w Małopolsce.

© 2021 Kreatywny Warsztat - All Rights Reserved