Slide toggle

Witamy w Kreatywnym Warsztacie!

Kreatywny Warsztat oferuje ręcznie tworzone dekoracje ścienne, wykonywane z gotowych wzorów bądź na specjalne zamówienie.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lub inspiracjom klienta.

Masz pytanie?

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00 +48 530 933 786 kontakt@kreatywnywarsztat.pl

FAQ

Czym różnią się ozdoby Kreatywnego Warsztatu od naklejek na ścianę?
Przede wszystkim nasze ozdoby nie są wykonane z papieru. Są wykonane z trwałej płyty MDF (takiej z jakiej robione są meble), która ma co najmniej 8mm grubości. Nasze ozdoby po przyklejeniu do ściany dają efekt przestrzenny i idealnie współgrają z oświetleniem pomieszczenia.

Czy istnieje pełna dowolność kształtu ozdoby?
Istnieje pełna dowolność jeżeli chodzi o wzory, ograniczenia jedynie mogą wynikać ze względów technologicznych jednak żeby to ocenić – musimy najpierw zobaczyć wzór. Lubimy podejmować wyzwania dlatego jeżeli masz pomysł na unikatowy wzór, skontaktuj się z nami i spróbujemy go dla Ciebie wykonać.

Czy ozdoby mogą być w dowolnym kolorze?
Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i zdolności do mieszania kolorów 🙂

Czy można zamówić dowolny rozmiar?
Oczywiście jest możliwość zamówienie jakiegokolwiek rozmiaru danego wzoru – w granicach możliwości technologicznych i transportu.

Jaki jest czas oczekiwania na ozdobę?
Przeciętny czas oczekiwania to 14 dni roboczych. W przypadku bardziej skomplikowanego wzoru czas ten ulega wydłużeniu. Jeśli zamawiasz własny wzór o czasie oczekiwania zostaniesz powiadomiony przed złożeniem zamówienia.

Czy ozdoby z Kreatywnego Warsztatu można podświetlać?
Tak. Pod nasze ozdoby można podpiąć np. oświetlenie LED. Możemy też podświetlenie zasilane baterią lub zasilaczem sieciowym dołączyć do zestawu. Koszt będzie się różnił, zależnie od wielkości i kształtu ozdoby.

Czy istnieje możliwość wysłania paczki innym kurierem?
Korzystamy głównie z przesyłek firmy DPD. Jeżeli jednak zależy Ci na innej firmie – to oczywiście jest taka możliwość. Dodaj informacje o tym w dodatkowych uwagach podczas składania zamówienia.

Czy jest możliwość wykonania ozdoby z płyty o innej grubości niż 8mm?
Na specjalne zamówienie wzór może być wycięty z płyty o grubości: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 18mm, 19mm, 22mm, 25mm, 28mm, 30mm lub 38mm;

Czy wzory mogą być wycinane z innego materiału niż płyta MDF?
Oczywiście jest taka możliwość, ozdoby mogą być wykonane np. z płyty PCV spienionej, dibondu, styroduru bądź też z innej płyty np. meblowej.

Czy zamówienie można odebrać osobiście?
Można odebrać na terenie Trzebini, po wcześniejszym umówieniu się.

show